Lokalt

Surfing, SUP, windsurfing, kitesurfing, surfkajak


Stian Eide

Surfklubben NASA, Klitmøller

stian@coldhawaii.eu

Stian-Eide-u-vindmølle_profil_web.jpg

Casper Steinfath

Surfklubben NASA, Klitmøller

caspersteinfath@gmail.com

Casper-Steinfath_web.jpg
 

Lise Justesen

Surfcompagniet, Nr. Vorupør

lise_justesen@hotmail.com

Lise_Justesen_portræt_web_Cold-Hawaii-Rådet.jpg

Mads Ring

Surfcompagniet, Nr. Vorupør

mads@whipperkids.com

Mads-Ring_lav-opløsning_profil-web.jpg

Nationalt & internationalt

Surfing, SUP, windsurfing, kitesurfing, surfkajak


Henrik Tang

Dansk Sejlunion

henrik@sejlsport.dk

Henrik-Tang_portræt_web_Cold-Hawaii-Rådet.jpg

Jakob Færch

Dansk Surf & Rafting Forbund

jakob@dsrf.dk

Jakob-Færch_web_Cold-Hawaii-Rådet.jpg
 

Andre henvendelser

Bosætning, turisme, erhverv mm. 


Ole Riis

Visit Thy

orc@thy.dk

Per Kristensen

Thy Erhvervsforum

per@thyef.dk

Henrik Jensen

Thisted Kommune

hej@thisted.dk

Henrik-Jensen-u-vindmølle_profil.jpg

Else Østergaard

Nationalpark Thy

thy@danmarksnationalparker.dk